Uden Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2023 yılında kurulmuştur.

İşimizi seviyoruz

İşimizi seviyoruz ve işimize değer veriyoruz. Bu yüzden ürettiğimiz ürünlerde doğaya ve bebeğinize zarar verecek hiçbir içerik barındırmıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan Uden Tekstil sizlerin görüş ve önerilerine her zaman önem vermektedir.

Uden Tekstil Hikayesi...

Hakkımızda

Uden Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2023 yılında iki genç girişimci tarafından kurulan Uden Tekstil markasının mevcut sektördeki yetişkin giyim ürünlerine yeni bir bakış açısıyla yaklaşmıştır. Kaliteli ürün nasıl üretilir arayışıyla başlayan, yetişkin giyim ürünlerindeki seçiciliğimizi ‘’daha iyisini biz neden yapmayalım’’ ile son bularak Uden Tekstil markasını oluşturduk. Kendi ihtiyaçlarımızdan yola çıkarak başladığımız bu yolculukta en büyük kriterimiz sağlıklı ve kullanışlı ürünler üretmek oldu. Uden Tekstil koleksiyonumuzu kitlelerin rahat ve sağlıklı kumaşlarla buluşması için ürettik.
Ürünlerimiz %100 pamuktur. Bu sayede hassas ciltler için  piyasadaki çoğu ucuz ve kalitesiz materyallerden üretilmiş, örneğin plastik veya naylon değmez. Alerji yapmaz, terletmez. Gündelik yaşantınızın her alanında ürünlerimizi giyebilir, rahat ve konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz.